studenckie.4ra.pl
Pomagamy i doradzamy - z nami wybór jest prosty !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-03-06 02:30:59

Sylwia16
Gość
WindowsChrome 56.0.2924.87

Technikum czy liceum ?

Witam, mam problem [dblpt][slash] Nie wiem co wybrać technikum czy liceum ? Co według was jest lepsze ? Gdzie więcej nauki itp. ? Nie mam żadnych konkretnych zainteresowań, lubię trochę fotografować i to chyba najbardziej mnie pasjonuje. Na studiach może bym chciała iść... tego jeszcze nie wiem. Co polecacie ?

#2 2017-03-06 02:33:19

Miłosz
Gość
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Technikum czy liceum ?

Ja poszedłem do technikum na kierunek technik organizacji reklamy i nie żałuję. Są przedmioty jak w liceum biologia/chemia/fizyka itp. ale do tego dochodzą jeszcze przedmity zawodowe. Po technikum masz konkretny zawód i możesz już iść do pracy, będzie ci łatwiej znaleźć pracę. Nie orientuję się czy jest technikum z kierunkiem fotografia, jest chyba fototechnik albo fototechnika coś takiego. Możesz spóbować.

#3 2017-03-06 02:38:05

Matigość
Gość
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: Technikum czy liceum ?

ja poszedłem do zawodówki ale dużo moich kumpli wybrało technikum. jak nie wiesz co wybrać to przejdź się do doradcy zawodowego. Tutaj na forum każdy ma swoje zdanie, nikt nie jest tobą i nie wybierze za ciebie. Musisz sama wiedzieć co będzie dla ciebie lepszą opcją. jak pójdziesz do liceum to będziesz mieć po skończeniu wykształcenie średnie ogólnokształcące i wtedy najlepiej isć na studia bo będziesz mieć ciężko z pracą. w technikum wybierz sobie fajny kierunek który cię będzie interesował i będziesz mieć zawód. w technikumm jesteś rok dłużej bo 4 lata ale to serio nie robi różnicy. Najważniejsze żebyś robiła to co lubisz ! Jak się będziesz musiała uczyć w technikum na zawodowe czegoś czego nie lubisz i nie rozumiesz to najlpeszy czas w swoim życiu będziesz przeklinać. Przemyśl swoją decyzje i wybierz dobrze.

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
yorkcraft - expierencebagg - rngniezno - tfl - amnezja