studenckie.4ra.pl
Pomagamy i doradzamy - z nami wybór jest prosty !

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-02-20 01:06:33

Adam
Gość
WindowsChrome 56.0.2924.87

AWF czy może coś innego ?

Cześć,, niedługo będe pisał maturę i chciałbym po liceum pójść na studia. Jestem na profilu matematycznym jednak od zawsze ciągnęło mnie do sportu który jest moim hobby. Gram w drużynie siatkarskiej w swoim mieście oraz uczęszczam na siłownię w wolnym czasie. Na maturze wybrałem rozszerzoną biologię do której przygotowuję się sam, wydaje mi się że nie jest źle. Myślę o pójściu na AWF i potem pracy jako nauczyciela wf, trenera w jakieś szkółce siatkarskiej lub coś związanego ze sportem. Warto wybrać ten kierunek ? Proszę o opinie. Dzięki

#2 2017-02-20 14:02:40

Admin
Administrator
Skąd: Wielkopolska
Dołączył: 2017-02-18
Liczba postów: 5
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: AWF czy może coś innego ?

Witaj [dblpt])

Jeśli w przyszłości planujesz zostać nauczycielem wychowania fizycznego to kierunek studiów: wychowanie fizyczne będzie bardzo dobrym wyborem. Rozszerzona biologia się przyda, warto też pomyśleć nad fizyką i chemią bo zawsze są dodatkowo punktowane [sred]) W czasie studiów możesz zrobić rożnego rodzaju kursy np. instruktorskie i pracować jako pomocnik trenera lub w późniejszym czasie sam prowadzić drużynę lub np. pracować jako trener personalny, możliwości jest dużo. Powodzenia [dblpt])


FACEBOOK and INSTAGRAM ------> @studenckie4ra |  Pilne sprawy ------> studenckie4ra@interia.com

Można tak powiedzieć, ale po co tak mówić ~ S. Tym

Offline

#3 2017-02-20 17:32:31

Adam
Gość
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: AWF czy może coś innego ?

Dzięki za odpowiedź [sred]) Dam znać po maturze jak poszło

#4 2017-02-21 16:41:06

Admin
Administrator
Skąd: Wielkopolska
Dołączył: 2017-02-18
Liczba postów: 5
WindowsChrome 56.0.2924.87

Odp: AWF czy może coś innego ?

Nie ma sprawy [sred])


FACEBOOK and INSTAGRAM ------> @studenckie4ra |  Pilne sprawy ------> studenckie4ra@interia.com

Można tak powiedzieć, ale po co tak mówić ~ S. Tym

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
strzelcyniedzielni - yorkcraft - rngniezno - amnezja - polishunityae